Knowles QSCF201Q220G1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 2% +Tol, 2% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000022uF, Surface Mount, 0402
数据表和文档
3 个月趋势:
-29.36%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 200V, 22Pf±2%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF201Q220G1GV001T
CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 0402
22pF ¡À2% C0G(NP0) 200V 0402 1.02mm*510¦Ìm
RF Capacitor, 22PF, 200V, 0402;