Knowles QSCF201Q0R5B1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000005uF, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2013-08-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 200V, 0.5Pf±0.1Pf, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF201Q0R5B1GV001T
0.5pF ¡À0.1pF C0G(NP0) 200V 0402 1.02mm*510¦Ìm
RF Capacitor, 0.5PF, 200V, 0402;