Knowles LRW0805WS3N9GG001E
WireWound Inductors, 0805, 3.9nH±0.3nH, 600mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
数据表和文档
描述
FIXED IND 3.9NH 600MA 60MOHM SMD
FIXED IND 3.9NH 600MA 60 MOHM
General Purpose Inductor
RF WWI, 0805, 3.9nH,±0.3