Knowles LRW0805WS3N3GG001E
General Purpose Inductor, 0.0033uH, 9.0909%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 3.3NH 800MA 80MOHM SMD
Wirewound Inductors, 0805, 3.3Nh±0.3Nh, 800Ma, Ni/Au (Rohs), No Mark, 7" Reel Embossed Tape |Johanson Technology LRW0805WS3N3GG001E
RF WWI, 0805, 3.3nH,±0.3