Knowles LRW0805WJR33GG001E
WireWound Inductors, 0805, 330nH±5%, 300mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
数据表和文档
描述
General Purpose Inductor, 0.33uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
FIXED IND 330NH 300MA 1.65OHM SM
FIXED IND 330NH 300MA 1.65 OHM