Knowles LRW0805FJR47GV001E
General Purpose Inductor, 0.47uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
数据表和文档
描述
Wirewound Inductors, 0805, 470Nh±5%, 500Ma, Ni/Sn (Rohs), No Mark, 7" Reel Embossed Tape |Johanson Technology LRW0805FJR47GV001E
FIXED IND 470NH 500MA 950MOHM SM
FIXED IND 470NH 500MA 950 MOHM