Knowles LRW0805FJ2R7GV001E
WireWound Inductors, 0805, 2700nH±5%, 100mA, Ni/Sn (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
RFMW
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 2.7uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
FIXED IND 2.7UH 100MA 3.5OHM SMD
RF WWI, 0805, 2700nH,±5% FC