Knowles LRW0603WS4N7GG001E
WireWound Inductors, 0603, 4.7nH±0.3nH, 700mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
数据表和文档
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 0.0047uH, 6.383%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 4.7NH 700MA 110MOHM SM
FIXED IND 4.7NH 700MA 110 MOHM