Knowles LRW0603WS3N3GG001E
WireWound Inductors, 0603, 3.3nH±0.3nH, 700mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
数据表和文档
描述
General Purpose Inductor, 0.0033uH, 9.0909%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 3.3NH 700MA 80MOHM SMD
RF WWI, 0603, 3.3nH,±0.3