Knowles LRW0603WJR47GG001E
WireWound Inductors, 0603, 470nH±5%, 100mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
RFMW
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.05%
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 0.47uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 470NH 100MA 5.6OHM SMD
RF WWI, 0603, 470nH,±5%