Knowles LRW0402WJ27NGG001T
WireWound Inductors, 0402, 27nH±5%, 400mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
RFMW
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.72%
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 0.027uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
FIXED IND 27NH 400MA 298MOHM SMD
FIXED IND 27NH 400MA 298 MOHM
RF WWI, 0402, 27nH,±5%