Knowles LRC0603CJR15GV001T
Ceramic Inductor, 0603, 150nH±5%, 300mA, Ni/Sn (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
element14 APAC
RFMW
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.08%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 0.15uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 150NH 300MA 2.4OHM SMD
Surface Mount Inductor RF Chip Multi-Layer
INDUCTOR RF, 150NH, 5%, 0603; Inductance: 150nH; Product Range: L-14C Series; DC Current Rating: 300mA; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: 1.4ohm; Inductance