Knowles LRC0603CJR12GV001T
Ceramic Inductor, 0603, 120nH±5%, 300mA, Ni/Sn (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
RFMW
库存历史记录
3 个月趋势:
+22.64%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 0.12uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 120NH 300MA 2.3OHM SMD
RF MLI, 0603, 120nH,±5%