Knowles LRC0402CS6N2GV001T
General Purpose Inductor, 0.0062uH, 4.8387%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.57%
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 6.2NH 300MA 300MOHM SM
Ceramic Inductor, 0402, 6.2Nh±0.3Nh, 300Ma, Ni/Sn (Rohs), Orientation Mark Full Marking, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0402CS6N2GV001T
RF MLI, 0402, 6.2nH,±0.3