Knowles LRC0201BS3N3GV001T
General Purpose Inductor, 0.0033uH, 9.0909%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
Farnell
RFMW
库存历史记录
3 个月趋势:
-26.81%
描述
Ceramic Inductor, 0201, 3.3Nh±0.3Nh, 300Ma, Ni/Sn (Rohs), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0201BS3N3GV001T
FIXED IND 3.3NH 300MA 380MOHM SM
FIXED IND 3.3NH 300MA 380 MOHM
INDUCTOR RF, 3.3NH, +/-0.3NH, 0201; Inductance: 3.3nH; Product Range: -; DC Current Rating: 300mA; High Frequency Inductor Case: 0201 [0603 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: 0.38ohm; Inductance Tol