Knowles LRC0201BS1N2GV001T
General Purpose Inductor, 0.0012uH, 25%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
RFMW
库存历史记录
3 个月趋势:
-20.45%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Ceramic Inductor, 0201, 1.2Nh±0.3Nh, 300Ma, Ni/Sn (Rohs), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0201BS1N2GV001T
100MHz 13GHz 300mA 4@100MHz 1.2nH 150m¦¸ ¡À0.3nH 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*330¦Ìm
INDUCTOR RF, 1.2NH, +/-0.3NH, 0201; Inductance: 1.2nH; Product Range: -; DC Current Rating: 300mA; High Frequency Inductor Case: 0201 [0603 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: -; Inductance Tolerance