Knowles L-14W5N6CV4E
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 3.5714%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet6 页7 年前
Datasheet6 页13 年前
Farnell
Arrow Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 5.6nH 0.2nH 100MHz 35Q-Factor 750mA 82mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 5.6nH 0.5nH 100MHz 35Q-Factor 750mA 82mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.0056uH 2% 250MHz 23Q-Factor Ceramic 0.76A 0.083Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 0.02%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 0.05%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 0.04%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
描述
Inductor RF Chip Wirewound 5.6nH 0.2nH 250MHz 16Q-Factor Ceramic 700mA 110mOhm DCR 0603 Embossed T/R
Inductor Rf, 5.6Nh, 0.2Nh, 5Ghz, Smd; Inductance:5.6Nh; Dc Resistance Max:0.11Ohm; Self Resonant Frequency:5Ghz; Dc Current Rating:700Ma; Inductor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Product Range:L-14W Series; Inductor Construction:-Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology L-14W5N6CV4E
INDUCTOR RF WW, 0603, 5.6NH, ±0.2NH; Inductance:5.6nH; Inductance Tolerance:± 0.2nH; Self Resonant Frequency:5GHz; DC Current Rating:700mA; Q Factor:16; Q Test Frequency:900MHz; Inductor Case Style:0603; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Core Material:Ceramic; Q @ Vr F:60