Knowles EMDF101W104M1GV001E
EMI Filters, 1210, X7R, 100V, 0.10µF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.10%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V
CAP PASSTHRU 0.1UF 20% 100V 1210
MLCC X2Y 1210 .1UF 100V X7R