Knowles EMCP101W152M1GV001T
EMI Filters, 0603, X7R, 100.0V, 1, 500.000pF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-41.09%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V
MLCC X2Y 0603 1500PF 100V X7R
CAP PASSTHRU 1500PF 100V 0603
CAP, 1500PF, 100V, 20%, X7R, 0603; Capacitance: 1500pF; Voltage Rating: 100V; Ceramic Capacitor Case: 0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance: ± 20%; Dielectric Characteristic: X7R; Product Range: -; Operating Temperature Mi