Knowles EMCF500W222M1GV001T
EMI Filters, 0402, X7R, 50.0V, 2, 200.000pF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.70%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
CAP PASSTHRU 2200PF 20% 50V 0402
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V
MLCC X2Y 0402 2200PF 50V X7R