Knowles EMCF500W221M1GV001T
Emi Filters, 0402, X7R, 50.0V, 220.000Pf±20%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape |Johanson Dielectrics...
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Emi Filters, 0402, X7R, 50.0V, 220.000Pf±20%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape |Johanson Dielectrics EMCF500W221M1GV001T
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V
CAP PASSTHRU 220PF 20% 50V 0402
MLCC X2Y 0402 220PF 50V X7R