Knowles EMCF160W103M1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.72%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Emi Filters, 0402, X7R, 16.0V, 0.010Μf±20%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape |Johanson Dielectrics EMCF160W103M1GV001T
MLCC X2Y 0402 10000PF 16V X7R
CAP PASSTHRU 10000PF 16V 0402