Knowles 202R18W102KV4E
2kV 1nF X7R ±10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
Upverter
Newark
element14 APAC
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-22.43%