Jamicon SKR102M1EG21M
Aluminium Electrolytic Capacitor D10x20mm P5 SK 1000uF 25V 85°C
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
ComSIT Distribution GmbHSKR102M1EG21M2,000
1d
数据表和文档
SOS electronic
Datasheet3 页10 年前
相关零件
NACE Series 1000 uF 10 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Cap Aluminum Lytic 1000uF 6.3V 20% (8 X 10.5mm) SMD 0.5 Ohm 330mA 2000h 85C T/R
United Chemi-ConEKZH100ELL102MH15D
1000uF 10V ±20% Plugin,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
描述
El-Capacitor 1000uF 25V 10x21mm P5
1000UF 20% 25V RADIALL