JAE Electronics WR-50SB-VFH30-N1
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, Surface Mount Terminal
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页17 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.79%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2004-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Board Connector, 50 Contact(S), 2 Row(S), Female, Straight, 0.02 Inch Pitch, Surface Mount
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.4 B/B Rec Assy W/Tape 50Ckt EmbsTpPkg
TE Connectivity1-1734448-2
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD T/R
TE Connectivity5788643-1
TE Connectivity 5788643-1 CompactFlash Connector Male Shrouded 50 Header SMT
RIGHT ANGLE SURFACE MOUNT MEMORY CARD CONNECTOR, WITH SOLDER TERMINATION
描述
Center Strip Contacts,Receptacle 500¦Ìm 2 50pin 7mm,8mm,9mm 6.25mm 100nm SMD,P=0.5mm
Board to Board & Mezzanine Connectors 50p recep SMT 3.25mm height
WR SERIES, RECEPTACLE, 50 POS., 2 ROWS, SOLDERING (SMT), STRAIGHT