JAE Electronics WR-50P-HF-HD-A1E
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, Surface Mount Terminal
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.89%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2004-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Board Connector, 50 Contact(S), 2 Row(S), Female, Straight, 0.02 Inch Pitch, Surface Mount
Board Connector, 60 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, Surface Mount Terminal, Plug
Conn Board to Board PL 40 POS 0.5mm Solder ST SMD SlimStack™ T/R
TE Connectivity5788667-1
RIGHT ANGLE SURFACE MOUNT MEMORY CARD CONNECTOR, WITH SOLDER TERMINATION
TE Connectivity1734451-1
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD 0.5A/Contact Tray
Conn Fine Pitch Connector PL 50 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R
描述
CONN, RECT, BOARD TO BOARD, PCB PLUG,50 CONT, SMT, WR SERIES,0.5MM PIN-SPNG, RIGHT
Outer Shroud Contacts,Plug 500¦Ìm 2 50pin 4.7mm 100nm SMD,P=0.5mm
CONN PLUG 50POS R/A SMD GOLD
PLUG 0.5MM 50 POS R/A