JAE Electronics WR-30P-HF-HD-A1E
Board Connector, 30 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, Surface Mount Terminal
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+30.10%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2004-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Board to Board & Mezzanine Connectors 30 Ckt Vert. Recept 0.5mm SMT Dual-Row
Conn Stacking Receptacle 30 POS 6mm to 10mm Stack Height 0.635mm Solder ST SMD T/R
Board Connector, 30 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, Surface Mount Terminal, Plug
TE Connectivity3-2201197-0
0.4 Stacking Conn H0.98 Rec Assembly |Te Connectivity 3-2201197-0
TE Connectivity3-2201196-0
0.4 Stacking Conn H0.98 Plug Assembly |Te Connectivity 3-2201196-0
Conn Mezzanine 24 POS 0.5mm Solder ST SMD Automotive T/R
描述
CONN, RECT, BOARD TO BOARD, PCB PLUG,30 CONT, SMT, WR SERIES,0.5MM PIN-SPNG, RIGHT
Outer Shroud Contacts,Plug 500¦Ìm 2 30pin 4.7mm 4.7mm 100nm SMD,P=0.5mm
Board to Board & Mezzanine Connectors 30p plug SMT R/A
0.5mm 2 30P Horizontal attachment SMD,P=0.5mm,Surface Mount锛孯ight Angle Board-to-Board and Backplane Connector ROHS