Littelfuse Z8F6421VN020EG
MCU, 8-bit, XP F64xx Series, w/ 64kb Int Flash, 44-pin PLCC, 20MHz, -40°C~+105°C, Pb-free
价格与库存
数据表和文档
SHENGYU ELECTRONICS
Datasheet323 页13 年前
DigiKey
Future Electronics
_legacy Avnet
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.15
Introduction Date2003-10-01
相关零件
MCU 8-bit AT89 8051 CISC 32KB Flash 2.5V/3.3V 44-Pin PLCC
C51RB2 FLASH 16k PLCC44 Ind 3V GREEN
MicrochipAT89LP51-20JU
MCU 8-bit AT89 80C51 CISC 4KB Flash 2.5V/3.3V/5V 44-Pin PLCC
Texas InstrumentsCOP8CDR9HVA8
Texas InstrumentsCOP8SDR9HVA8
NXP SemiconductorsP80C32X2BA,512
Microcontroller 8-Bit 80C51 CISC ROMLess 5V 44-Pin PLCC Tube
描述
Z8 Encore! XP® F64XX Series 4 kB RAM 64 kB Flash Microcontroller - PLCC-44
Microcontroller, 8-Bit, FLASH, Z8 CPU, 20MHz, CMOS, PQCC44
MCU 8-bit eZ8 CISC 64KB Flash 3.3V 44-Pin PLCC
8-BIT FLASH 20 MHz MICROCONTROLLER PQCC44