ITW HDBX44SNT
Conn High Density D-Sub SKT 44 POS 2.29mm Crimp RA Thru-Hole 44 Terminal 1 Port
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
FarnellHDBX44SNT01
17h
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Newark
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
D Subminiature Connector, 44 Contact(s), Female, 0.09 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Socket