ITT / Cannon ZDAA26PF0
ZDA-A-26-P-F0 / 111981-0004 / D Sub
数据表
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet103 页13 年前
相关零件
CONN HEADER VERT 6POS 4.2MM / Connector Header Through Hole 6 position 0.165" (4.20mm)
4 Pin Vertical Header MINI FIT JR MOLEX PN 39281043 WITHOUT PEGS * Disc by Waytek
MOLEX 39-28-1083 Header 2 Row 180° w/o PCB Lock 8p 94V-2 Tin Plating w/o Drain Holes
TE Connectivity5103308-2
Header; Pin; Vertical; Copper Alloy; Thermoplastic; 14; 0.100 x 0.100 in.; 1 A
TE Connectivity5103309-1
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
描述
CONN D-SUB HD HOUSING PLUG 26POS
连接器后壳, 高清, D-SUB, 公, 尺寸 DA, 钢制;
Hd D-Sub Shell, Plug, Size Da, Steel; No. Of Positions:26Positions; Connector Type:High Density D Sub; Connector Shell Size:Da; Product Range:Zd Series; Gender:Plug; Connector Body Material:Steel Body Rohs Compliant: Yes |Itt Cannon ZDAA26PF0