ITT / Cannon PT0214-19P
Pt Series, 19 Pole Pmnt Conn Socket, 14 Shell Size, Male Contacts, Bayonet Mating
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
RS (Formerly Allied Electronics)PT0214-19P01Bulk
20h
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet44 页18 年前
相关零件
Circular Connector, 19 Contact(s), Male, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT04A-14-19P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 19 POS Solder ST Panel Mount 19 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT02E-14-19S(023)
Circular MIL Spec Connector,Receptacles Aluminum Alloy 24.33mm*28.57mm
Amphenol IndustrialPT02E-14-19S(025)