ITT / Cannon MDM-25SH003B
Cable Assembly RG178/U 0.457m 26AWG Micro D-Sub 25 POS SKT Crimp
Production
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet1 页6 年前
Newark
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+236%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
TE Connectivity66504-9
Connector Accessory, 0.05in Min Cable Dia, 0.06in Max Cable Dia, Contact, Phosphor Bronze
TE Connectivity1-66504-0
D Sub Connector Housing, 25 Ways, D Sub, DB, AMPLIMITE HDP-20, Receptacle, Steel Body
描述
D Microminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.05 inch Pitch, Crimp Terminal, Hole .091, Receptacle
Conn D-Subminiature 25 POS SKT Crimp
CBL ASSY, MICRO-D RCPT-FREE END, 25POS ROHS COMPLIANT: NO
MDM MICRO-D PIGTAIL 25C CONNECTOR
CABLE ASSY D-MIC-D 25P 457.2MM