ITT / Cannon KPT06F18-32S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 32 POS Solder ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页4 年前
3 个月趋势:
+13.75%
Introduction Date2014-09-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ITT / CannonKPT06F16-26P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 26 POS Solder ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 32 POS Solder ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port
ITT / CannonKPT06A18-32P
Amphenol IndustrialMS3116F18-32PW
ITT / CannonKPT06E18-32P
MIL Series Connector, 32 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
描述
CIRCULAR CONNECTOR, COMMERCIAL, STRAIGHT PLUG, SOCKET 18, SOLDER CUP, KPT SERIES
Circular Connector Plug Size 18, 32 Position, Cable; Rango De Producto:Mil-C-26482 Series I (Vg95328); Género:Macho; Núm. De Contactos:32; Contacto, Género:Hembra; Tipo De Terminación Del Contacto:Soldable; Contacto, Material:Cobre |Itt Cannon KPT06F18-32S