ITT / Cannon KPT02A12-10PX
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Solder ST Box Mount 10 Terminal 1 Port
Production
数据表和文档
Farnell
Datasheet36 页12 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+39.37%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Amphenol IndustrialPT05E-12-10S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 10 POS Solder ST Box Mount 10 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT02A-12-10PZ
Amphenol IndustrialPT05E-12-10P
ITT / CannonKPT02E12-10PWA206
ITT / CannonKPT02E12-10PZ
ITT / CannonKPT02E12-10PY
描述
CIRCULAR CONNECTOR METAL COMMERCIAL KPT SERIES
Bayonet Lock,Male Pins,Receptacle 10pin Aluminum Alloy 7.5A