ITT / Cannon KPSE02A12-10S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 10 POS Crimp ST Box Mount 10 Terminal 1 Port
Production
数据表和文档
Farnell
Datasheet36 页12 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ITT / CannonKPSE02E12-10P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Crimp ST Box Mount 10 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT02SE-12-10P
Amphenol IndustrialPT02SE-12-10PW
MIL Series Connector, 10 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
ITT / CannonKPSE00E12-10P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Crimp ST Wall Mount 10 Terminal 1 Port
ITT / CannonKPSE07E12-10P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Crimp ST Jam Nut 10 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT02SE-12-10S(LC)
描述
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 10pin Aluminum Alloy 7.5A
CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP