ITT / Cannon DCMM-37S-Z
Conn D-Subminiature SKT 37 POS 1.4mm Solder ST Thru-Hole 37 Terminal 1 Port
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页6 年前
Newark
JRH Electronics
3 个月趋势:
-77.72%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
TE Connectivity443976-4
D Sub Connector, DB37, Standard, Receptacle, AMPLIMITE 109 Series, 37 Contacts, DC, Solder
Conn D-Subminiature SKT 37 POS 2.76mm Solder ST Thru-Hole 37 Terminal 1 Port
Amphenol Communications SolutionsL77DC37S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, 17D, 37 Contacts, DC, Solder Cup
ITT / CannonDC-37S-A191-A197
D Subminiature Connector, 37 Contact(s), Female, Solder Terminal, Receptacle
D Sub Connector, DB37, Standard, Receptacle, HTN, 37 Contacts, DC, Solder
ITT / CannonZDC37S
ITT CANNON ZD* SERIES PANEL MOUNT SOLDER D-SUB CONNECTOR SOCKET, 37 WAY, 5A
描述
D-SUB CONNECTOR, RECEPTACLE, 37POS
CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Female Sockets,Receptacle 2 37pin Steel,Tin Plated 7.5A
DSUB,37,REC,PCB,CHROMATE/CAD,STRAIGHT .183"
D-SUB CONNECTOR, RECEPTACLE, 37POS; No. of Contacts: 37Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Solder; D Sub Shell Size: DC; Product Range: DCMM Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Gold Plated Contacts; Connector Mounting: Through Hole Mount; D Sub Connector Type: Standard