ITT / Cannon DCMM-37S-L
Conn D-Sub SKT 37 POS Solder RA Thru-Hole 37 Terminal 1 Port
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页6 年前
Datasheet1 页9 年前
Datasheet29 页11 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+148%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1997-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
TE Connectivity5745784-4
D Sub Connector, Standard, Receptacle, AMPLIMITE HD-20, 37 Contacts, DC, Solder
TE Connectivity5747847-6
D Sub Connector, DB37, Standard, Receptacle, AMPLIMITE HD-20, 37 Contacts, DC, Solder
Conn D-Subminiature SKT 37 POS 2.77mm Solder ST Thru-Hole 37 Terminal 1 Port Tube
HARTING Elektronik09664526612
37 WAY RIGHT ANGLE THROUGH HOLE MOUNT PCB D-SUB CONNECTOR SOCKET, 2.76MM PITCH
HARTING Elektronik09664516513
D-Sub socket, 37 pole, standard, equipped, straight, solder pin, 09664516513
D Sub Connector, D Sub PCB Connectors, DC, Receptacle, 37, Metal, Solder RoHS Compliant: Yes
描述
D-SUB CONNECTOR, RECEPTACLE, 37POS; No. of Contacts: 37Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Through Hole; D Sub Shell Size: DC; Product Range: D*M Series; Connector Body Material: Steel Body
D-Sub Connector, Receptacle, 37Pos; Rango De Producto:Serie D*m; Carcasa D Sub, Tamaño:Dc; Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:37; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero; Tipo De Terminación Del Contacto:Agujero Pasante |Itt Cannon DCMM37SL