ITT / Cannon DBMAMFT25S
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页10 年前
Datasheet27 页11 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
相关零件
TE Connectivity1757820-3
Conn D-Sub Housing Receptacle 25 POS 3 Shell Size 2.77mm Crimp ST Cable Mount/Panel Mount Carton
TE Connectivity1757820-8
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port Package
ITT / CannonDBMAMT25S
Conn High Density D-Sub SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
ITT / CannonDBMAY-25S
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.4mm Crimp ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port
HARTING Elektronik09663186500
D-Sub Standard Female connector IDC insulation displacement termination Rated current 2A
描述
D Sub Connector, Receptacle, 25 Position; Rango De Producto:Serie D*ma; Carcasa D Sub, Tamaño:Db; Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:25; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero; Tipo De Terminación Del Contacto:Crimpado |Itt Cannon DBMAMFT25S
D-SUB CONNECTOR, RECEPTACLE, 25POS; No. of Contacts: 25Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Crimp; D Sub Shell Size: DB; Product Range: DBMA Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Gold Plated Contacts; Connector Mounting: Cable Mount; D Sub Connector Type: Standard