ISSI IS25LQ080-JNLE-TR
NOR Flash Serial-SPI 2.5V/3V/3.3V 8Mbit 8M x 1bit 8-Pin SOIC T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet54 页11 年前
Augswan
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.51
Introduction Date2015-05-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2016-12-31
LTD Date2017-03-31
相关零件
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 2.5V/3V/3.3V 2M-bit 256K x 8 8ns 8-Pin SOIC N
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 2.5V/3.3V 4M-bit 512K x 8 8ns 8-Pin SOIC N
IC FLASH 8MBIT SPI 76MHZ 8SOIC / FLASH - NOR Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 76 MHz 8-SOIC
LE25U20AFD Series 3.6 V 2 Mb (256 K x 8) Industrial Grade Serial Flash - SOIC-8
MEMORY, FLASH NOR, 16MBIT, SOIC-8; Memory Type:Flash - NOR; Memory Size:16Mbit;
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC / FLASH - NOR Memory IC 16Mbit SPI - Quad I/O 108 MHz 8-SOIC
描述