Inventronics LUC-018S035DSP
100 - 277Vac, 18W, 350mA, 26-51V, [0-10V], IP20 LED Driver
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsLUC-018S035DSP02Box
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet10 页8 年前
Datasheet8 页13 年前
Datasheet8 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Introduction Date2017-07-10
描述