Inventronics EUM100S280DT
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 96W, Hybrid
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsEUM-100S280DT02Box
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页5 年前
3 个月趋势:
+541%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
100 - 277Vac, 96W, 175 - 2800mA, 17-54V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
100W Programmable LED Driver Module