Inventronics EUM-320S760MT
100 - 277Vac, 320W, 535 - 7600mA, 21-60V, 0-10V, PWM..., IP67 LED Driver
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsEUM-320S760MT01Box
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet18 页5 年前
描述