Inventronics EUM-240S150DT
100 - 277Vac, 240W, 105 - 1500mA, 80-229V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet14 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-41.84%
描述
240W Programmable IP66/IP67 Driver