Inventronics EUM-240S105DG
100 - 277Vac, 240W, 70 - 1050mA, 115-343V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsEUM-240S105DG01Box
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet16 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-98.20%
描述
240W Programmable IP66/IP67 Driver