Inventronics EUM-200S105DG
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 200W, Hybrid
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet17 页5 年前
TME
3 个月趋势:
+66.94%
描述
100 - 277Vac, 200W, 70 - 1050mA, 95-286V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
200W Programmable LED Driver Module