Inventronics EUM-150S210DG
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 150W, Hybrid
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet17 页5 年前
3 个月趋势:
-34.79%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
100 - 277Vac, 150W, 140 - 2100mA, 36-107V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
150W Programmable IP67 Driver