Inventronics EUM-100S105DG
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 100W, Hybrid
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页5 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.51%
描述
100 - 277Vac, 100W, 70 - 1050mA, 48-143V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
100W Programmable IP66/IP67 Driver