Inventronics EUD-320S670DT
100 - 277Vac, 320W, 469 - 6700mA, 24-68V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet14 页6 年前
Datasheet14 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.02%
描述
320W Programmable LED Driver Module