Inventronics EUD-200S105DTA
100 - 277Vac, 200W, 70 - 1050mA, 95-286V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsEUD-200S105DTA01Box
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet13 页6 年前
Datasheet13 页8 年前
Datasheet12 页9 年前
供应链
Introduction Date2017-10-27
描述