Inventronics EUC-075S140DV
EUC Series 75 W 1.4 A 54 Vdc Out Dimmable Outdoor Constant Current LED Driver
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TMEEUC-075S140DV01
9h
数据表和文档
TME
Datasheet12 页12 年前
描述